(kontakty: telefon +420 565 432 343, +420 606 078 936, mail info@kamenicenl.cz )

Ceny vstupného na Hračkobraní

jednodenní permanentka
dospělý 120 240
sleva (dítě, důchodce, ZTP) 80 160
rodina (2 dospělí, max.3 děti) 300 600

Program Hračkobraní 2021 

PROGRAM FESTIVALU 14. – 18. 7. 2021
Každý festivalový den od 10 do 17 hodin můžete navštívit Přehlídku hračkářské tvorby na nádvoří zámku. Pro ty, kteří se chtějí aktivně zapojit, jsou připraveny různorodé tvořivé dílny, v nichž lze rozvíjet fantazii a zkusit si vyrobit jednoduchou hračku nebo se třeba naučit základům žonglování. V programu nechybí pohádková divadelní představení, vystoupení kejkllíře, žongléra či chůdochodce a mnoho dalšího.

Středa 14.7.

10:20 Téměř divadelní společnost „Zlatá husa“
13:00 Chůdadlo „Drak, Jiří a věž“
14:00 žonglérská dílna
15:00 Ústav úžasu „Karlova a Jaromírova pohádka“
16:00 žonglérská dílna

Čtvrtek 15.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „O krásné Janičce“
13:00 Vysmáto „O zimní královně“
14:00 žonglérská dílna
15:00 Vysmáto „O červené karkulce“
16:00 žonglérská dílna

Pátek 16.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Na stříbrných horách“
11:00 Toy machine „Cirkusárium“
13:00 vystoupení učitelek z MŠ v Kamenici nad Lipou
14:00 žonglérská dílna
15:00 Toy machine „Šťastný kovboj“
16:00 žonglérská dílna

Sobota 17.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Nafrněná princezna“
13:00 Divadlo Divoloď „Otesánek“
14:00 žonglérská dílna
15:00 Divadlo Divoloď „Qvído a strašidelná škola“
16:00 žonglérská dílna

Neděle 18.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Devět jednou ranou“
13:00 Studio dell’arte „Zvířátka a loupežníci“
14:00 žonglérská dílna
15:00 Studio dell’arte „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“
16:00 žonglérská dílna

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

 

Tvůrčí dílny na Hračkobraní 2021

Dílna / Termín/ Umístění

  • Origami (skládání z papíru) / 14. – 18. 7. / Obřadní síň
  • Textilní tvoření / 14. – 18. 7. / Obřadní síň
  • Korálkování / 17. – 18. 7. / Obřadní síň
  • Tvoření z černého drátu / 14. – 18. 7. / Dětská herna
  • Tvořivé knížky / 14. – 18. 7. / Dětská herna
  • Tvoření z překližky / 14. – 18. 7. Dětská herna
  • Pískování / 14. – 18. 7. / Renesanční sál
  • Paličkování / 14. – 18. 7. / Renesanční sál
  • Malování na textil (Ternocolour Třebíč) / 14. – 18. 7. / Pergola v zahradě
  • Foukací fixy (Centropen Dačice) / 14. – 18. 7. / Pergola v zahradě
  • Malování na hrnečky / 14. – 18. 7. / Pergola v zahradě
  • Zdobení perníčků / 14. 7. / Pergola v zahradě
  • Výroba bosobotek /14. – 18. 7. / Pergola v zahradě
  • Malování na deštníky, batohy, zástěry a míče / 14. – 18. 7. / Pergola v zahradě
  • Hrnčířský kruh (Keramický ateliér Minet) / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Tvoření z pedique / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Tvoření z korálků a drátků / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Studio Trnka / 15. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Skleněná dílna / 17. 7. / Dolní část zahrady
  • Dílna Elmavia / 17. 7. / Dolní část zahrady
  • Artův svět / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Slámování / 16. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Malovaná vitráž, dřevěné modely / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Farní charita Kamenice nad Lipou / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Dřevohrátky, stříkané tetování / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady
  • Textilní dílna / 14. – 18. 7. / Dolní část zahrady


Přehlídka hračkářské tvorby na nádvoří zámku

  • Řezbář Martin Matěj Holub
  • Ceeda Cavity, s. r. o. Vsetín
  • Krasohled Havlíčkův Brod
  • Truhlářství Křenek
  • Noe s. r. o.
  • Petr Malát – Galerie dřeva
  • Monika Nováková – Zvesela
  • ANJA – dřevěné hračky pro děti
  • Petr Bouček – dřevěné hračky
  • Petra a Jiří Modrovi – Klik-Klap
  • Helena Foltánová – HELI TOYS
  • Otakar Franěk – Hrajeme si se dřevem
  • Lenka Procházková – Obrázkový ostrov
  • Hravokádo – dřevěné hračky a hravé doplňky
  • Little Bears – dřevěné hry a hračky

Orientační plánek

Plánek si můžete stáhnout v PDF

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA