Od 1. června 2017 probíhá v Turistickém informačním centru na zámku v Kamenici nad Lipou předprodej vstupenek na letošní Hračkobraní
(kontakty: telefon +420 565 432 343, +420 606 078 936, mail 
info@kamenicenl.cz )

Ceny vstupného na Hračkobraní

předprodej na místě
jednodenní permanentka jednodenní permanentka
dospělý 100 200 120 240
sleva (dítě, důchodce, ZTP) 60 120 80 160
rodina (2 dospělí, max.3 děti) 250 500 300 600

Program divadel na Hračkobraní 2017

Středa 12.7.

10:00 Slavnostní zahájení festivalu fanfárami
10:20 Téměř divadelní společnost „Pasáček Václav“
13:00 Chůdadlo „Romeo a Julie“
14:00 Žonglérská dílna
15:00 TEArTR Rajdo „O rybáři a rybce“
16:00 Žonglérská dílna

Čtvrtek 13.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Zakletý les“
13:00 Sváťovo dividlo „Povídání o pejskovi a kočičce“
14:00 Žonglérská dílna
15:00 Sváťovo dividlo „Máša a tři medvědi
16:00 Žonglérská dílna

Pátek 14.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Čarodějnice z kumbálu“
11:00 Divadlo kejklíře Slávka „Kašpárek a dřevěný koník“
13:00 Vystoupení učitelek z MtŠ v Kamenici nad Lipou
14:00 Žonglérská dílna
15:00 Divadlo kejklíře Slávka „Tibetské pohádky“
16:00 Žonglérská dílna

Sobota 15.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Zlatá husa“
13:00 Divadélko máma a táta „Perníková chaloupka“
14:00 Žonglérská dílna
14:00 Vyhlášení vítězů výtvarné soutěže
14:30 Vystoupení folklórního souboru Podskaláček
15:00 Divadélko máma a táta „Hurá na černokněžníka“
16:00 Žonglérská dílna

Neděle 16.7.

10:00 Téměř divadelní společnost „Modrý kahanec“
13:00 Divadlo Cirkus Žebřík „Hmyzí cirkus“
14:00 Žonglérská dílna
15:00 Divadlo Cirkus Žebřík „Jak se budí země“
16:00 Žonglérská dílna

Tvůrčí dílny na Hračkobraní 2017

Dílna| Umístění

  • Origami (skládání z papíru) / Obřadní síň
  • Tvorba textilních maňásků / Obřadní síň
  • Korálkování / Přísálí obřadní síně
  • Malování na obličej / Nádvoří zámku
  • Malování na textil (Ternocolour Třebíč) / Pergola v zahradě
  • Malování na hrnečky / Pergola v zahradě
  • Foukací fixy (Centropen Dačice) / Pergola v zahradě
  • Enkaustika / Pergola v zahradě
  • Tvoření z korálků a drátků (12.-14. 7.)/ Pergola v zahradě
  • Odlévání cínu (15.-16. 7.) / Pergola v zahradě
  • Zdobení perníčků (12. 7.) / Pergola v zahradě
  • Papírová dílna (13.-16. 7.) /Pergola v zahradě
  • Tvoření z pedique (14.-16. 7.) / Dolní část zahrady
  • Studio Trnka (14.-16. 7.) / Dolní část zahrady
  • Skleněná dílna (15. 7.) /Dolní část zahrady
  • Muzeum strašidel Pelhřimov (14. 7.) / Dolní část zahrady
  • Slámování (14.-16. 7.) / Dolní část zahrady
  • Hrnčířský kruh (Keramický ateliér Minet) / Dolní část zahrady
  • Výtvarná dílna / Dolní část zahrady
  • Žonglérská dílna / Dolní část zahrady
  • Pískování / Dolní část zahrady
  • Malování na sklo, dřevěné modely / Dolní část zahrady


Přehlídka hračkářské tvorby na nádvoří zámku

  • Řezbář Martin Matěj Holub
  • Gaudia – stavebnice historických památek
  • Ceeda Cavity Vsetín
  • Radka a Vlastimil Vodákovi
  • Pavel Chvátal – Dřevo dětem
  • Truhlářství Křenek
  • Noe
  • Petr Malát – Galerie dřeva
  • Monika Nováková – Zvesela
  • ANJA Hanzal
  • Lucie Jakubů – Duhové panenky
  • Petr Bouček
  • Petra a Jiří Modrovi – Klik-klap
  • Helena Foltánová – HELI TOYS
  • Otakar Franěk – Hrajeme si se dřevem
  • Lenka Procházková – Obrázkový ostrov
  • Lea Chatrná
  • Kateřina a Rudolf Drdlovi – MARIONETINO
  • Stavebnice Pony
  • Markéta Laube – Mamiee